We made it for you!

Team Nail Systems of Sweden

Vi har samlat en portal med varumärken som står för högklassig kvalitet och säkerhet. Det skall vara säkert för tillverkarna, för miljön och för dig som terapeut. Vi säljer utvalda produkter till privatpersoner och de produkter som är märkat "proffsprodukt" säljer vi till utbildade diplomerade terapeuter. Du kan enkelt ansöka om konto i webbshopen, klicka på "Bli proffskund" överst på sidan.

Vi vill bli din bästa support och ge dig verktygen och möjligheten att arbeta: SNABBARE - SÄKRARE - MER LÖNSAMT

We made it for You 

 

Att handla i vår shop är enkelt och säkert. Om du är privatkund kan du handla direkt och fylla i dina uppgifter i kassan och där aktivera ditt inloggningskonto så att all infomations sparas till nästa gång du besöker oss.

Om du har ett företag/salong registrerar du dig under Bli proffskund uppe till vänster på sidan och fyller i alla dina uppgifter, glöm inte att maila oss ditt diplom till vår support. inom 1-2 vardagar aktiveras ditt konto och du får tillgång till allt vad din salong behöver.

Titta gärna runt i "hyllorna" och botanisera bland våra produkter. Saknar du någon produkt eller om du saknar mer info - eller kanske bara undrar över något? Maila då gärna till vår   support 

 

Vill du besöka oss hittar du oss på.

Trägårdsgatan 8

451 31 Uddevallla

Vill du ringa har vi telefon:

05222 - 15060

Vill du maila in en order:

order@nailsystems.se

Funderar du över något och vet inte till vem du skall vända dig, skriv till:

support@nailsystems.se

Hos oss hittar du:

Reni Mobrandt

Utbildningsansvarig & arrangör av tävlingar.

Mentor och coach med tid för alla.

reni@nailsystems.se

Erik Mobrandt 

Teknisk support & ekonomi.

Vårt ankare på kontoret.

erik@nailsystems.se

Jessica Wester

 Kundsupport & hudterapeut.

Har alltid ett gott råd och hjälper dig med passion.

jessica@nailsystems.se

Sandra Borg

Marknadsassistent & grafisk design.

Ett skånskt yrväder med ett speciellt öga för design.

sandra@nailsystems.se

Camilla Jönsson  

Lärare naglar & spraytan.

Ett organiserat kaos och med en vilja att se dig lyckas.

camilla@nailsystems.se

Ximena Sepulveda  

Säljare Rhea cosmetics & BCL SPA organics.

Ett möte med Ximena är bästa starten.

ximena@beautyconcepts.se

 

 

 

 

Produkten har blivit tillagd i varukorgen